DIAMENT FORBESA 2009 DLA FIRMY  IZOBUD

Z przyjemnością informujemy, że nasza Firma Materiały Budowlane IZOBUD w Olsztynie otrzymała wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbes 2009, w kategorii Firm o poziomie przychodów 5-50 mln zł w województwie warmińsko-mazurskim.

diamenty-logo

Zestawienie Diamenty Forbesa, które  powstaje we współpracy z Wywiadownią Gospodarczą Dun&Bradstreet, opracowywane jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej zarówno wyniki finansowe, jak i wartość majątku. Metoda ta umożliwia zmierzenie  potencjału przedsiębiorstw, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.

Do sporządzenia listy Diamentów 2009 wykorzystano  dane za lata 2005-2007 uwzględniające m.in.: poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, zapasów, należności oraz nakładów na inwestycje.

Wzrostowa dynamika sprzedaży w ostatnich latach, konsekwentna polityka rozwoju Firmy i stałe zwiększanie jej potencjału posiada kluczowe znaczenie dla Klientów i Kontrahentów naszej Firmy.