CARPORT

Carport jest wielofunkcyjną wiatą wykonaną z drewna konstrukcyjnego lub z profili stalowych. Pokrycie dachu stanowi wysokiej jakości panel Fastlock.

Wielofunkcyjna wiata CARPORT jest gotowym zestawem do samodzielnego montażu.

Konstrukcja stalowa przeznaczona jest dla klientów instytucjonalnych, firm, oraz klientów realizujących nowoczesne projekty w budownictwie przemysłowym i mieszkaniowym.

Konstrukcja z drewna klejonego przeznaczony jest dla klientów indywidualnych ceniących naturalne piękno i estetykę drewna.

Carporty można łączyć ze sobą za pomocą jednego wspólnego słupa. Do tego służy zestaw powiększający Carport Drewno Plus oraz Icopal Carport Stal Plus.

Carport to idealne zadaszenie dla samochodów, motorów, rowerów, sprzętu pływającego, chroni pojazdy przed deszczem, śniegiem, szronem, pyłem, promieniami słonecznymi i opadającymi liśćmi. Świetnie sprawdza się jako zadaszenie balkonów i tarasów, znajduje również zastosowanie jako altana ogrodowa. Zapewnia ochronę przed deszczem, śniegiem, szronem, pyłem, promieniami słonecznymi i opadającymi liśćmi. Carport jest idealnym zadaszeniem dla samochodów, rowerów, sprzętu pływającego, mebli ogrodowych. Postawienie Carportu nie wymaga pozwolenia. Montaż Carportu jest łatwy i szybki dzięki temu istnieje możliwość zmiany miejsca usytuowania. Pokrycie dachu może być wykonane z przeźroczystych lub białych paneli Fastlock.

Fastlock jest jednowarstwowym panelem dachowym wykonanym z wysokiej jakości poliwęglanu, charakteryzuje się wysoką elastycznością i trwałością. Pokrycie dachu oferujemy w dwóch wariantach: białym i przezroczystym. Biała powierzchnia znakomicie rozprasza światło i przy lekko zachmurzonej pogodzie daje efekt skupienia i wzmocnienia światła. Obszar pod wiatą będzie wydawał się jaśniejszy niż poza jego obrębem. Dodatkowo ochrania nas lub pojazdy przed promieniami słonecznymi. W przypadku kiedy pożądane jest nasilenie światła polecamy płyty przezroczyste.

Dach Fastlock jest łatwy w utrzymaniu. Wyczyścić go można wodą przy pomocy węża ogrodowego z ewentualnym dodatkiem środków czyszczących. Panele zamontowane są w kształcie łuku, dzięki temu deszcz zmywa z nich wszelkie zanieczyszczenia.

Wiata garażowa Icopal Carport Drewno 2.0

Wiata garażowa Icopal Carport

Drewno 2.0

Wiata garażowa Icopal Carport Drewno 4.0

Wiata garażowa Icopal Carport

Drewno 4.0

Wiata garażowa Icopal Carport Drewno Plus

Wiata garażowa Icopal Carport

Drewno Plus

Wiata garażowa Icopal Carport Stal 2.0

Wiata garażowa Icopal Carport

Stal 2.0

Wiata garażowa Icopal Carport Stal 4.0

Wiata garażowa Icopal Carport

Stal 4.0  

Wiata garażowa Icopal Carport Stal Plus

Wiata garażowa Icopal Carport Stal

Plus

Znalezione obrazy dla zapytania icopal