SYSTEM BEZPIECZNY FUNDAMENT

Budując dom, powinniśmy zadbać o to, aby był ciepły, suchy i chronił mieszkańców przed deszczem oraz wilgocią. Marzenia o czystych ścianach,ciepłej podłodze i małym pomieszczeniu użytkowym w piwnicy, w którym można urządzić pierwszą pracownię, mogą runąć tylko dlatego, że użyto nieodpowiednich materiałów do zabezpieczenia budynku przed wodą gruntową.Oszczędność na tym, czego i tak z zewnątrz nie widać – na papie, środkach gruntujących i masach asfaltowych, jest tylko pozorna.

Zanim więc po myślimy, aby za oszczędzone pieniądze wydać np. na nowe meble należy zagwarantować skuteczne i trwale zabezpieczenie podziemnych części domu.

 +Dowiedz się więcej… 

 

SYSTEM DACHOWYCH PŁYT HYBRYDOWYCH

Dotychczas stosowane płyty warstwowe z przeznaczeniem do termoizolacji pokryć dachowych spełniały tylko jedną funkcję – ochrony termoizolacyjnej. Nawet jeśli były zabezpieczone papą to służyła ona wyłącznie po to aby chronić samą płytę styropianową przed płomieniem z palnika gazowego podczas późniejszego zgrzewania zasadniczej warstwy pap zgrzewalnych. Dachowe Płyty Hybrydowe Icopal® łączą w sobie dwie zasadnicze funkcje: ochrony termoizolacyjnej oraz hydroizolacyjnej dachu oraz ponadto dzięki zabezpieczeniu wierzchniej powierzchni warstwy hydroizolacyjnej kauczukowym lakierem Silver Primer Szybki Lakier® SBS zawierającym prawdziwe płynne aluminium, tworzą efekt „chłodnego dachu”, zwiększając komfort w pomieszczeniach poniżej stropodachu oraz wydłużając żywotność pokrycia o ponad 50%. Ta wielofunkcyjność płyt sprawiła, że nadano im nazwę „Płyty Hybrydowe”.

+Dowiedz się więcej… 

 

 SYSTEM ZIELONY DACH ICOPAL

Każdy z nas hoduje rośliny w domu, pasjonaci mają storczyki, ci mniej doświadczeni lub mający mniej czasu przynajmniej kaktusy. Potrzeba zieleni w najbliższym otoczeniu jest chyba wpisana w najgłębsze pokłady naszej świadomości. Jednocześnie, mieszkając w zurbanizowanym otoczeniu, często oglądamy z naszych okien dachy niższych budynków, które nie wyglądają zbyt pięknie. A przecież rozwiązanie jest proste i w zasięgu ręki. Nie wymaga wielkich nakładów na wykonanie ani czasochłonnej i kosztownej pielęgnacji później – ZIELONY DACH ICOPAL.

+Dowiedz się więcej…

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania icopal